Zabieg karboksyterapii w niewiarygodnej cenie


Sezon bikini wciąż przed nami więc specjalnie dla Was przygotowałyśmy kolejną promocje!


Przy zakupie pakietu 10 zabiegów karboksyterapii na obszar: brzuch+boczki 
bądź uda: przód+tył+pośladki kolejne 5 zabiegów na wybraną partie masz za jedyne 100 zł. 
Oszczędzasz aż 800 zł!! 

Promocja trwa tylko do końca maja.

Karboksyterapia w Solange Beauty&Spa

Karboksyterapia w Solange Beauty&Spa

Karboksyterapia, przeprowadzana w naszych gabinetach w Poznaniu,  to inaczej terapia dwutlenkiem węgla (zwana również terapią „cudownym gazem”) została ogłoszona największym przełomem medycyny estetycznej, od momentu zastosowania botoksu.

Nasze specjalistki oferują kompleksową obsługę i doradztwo. Podpowiedzą, ile zabiegów karboksyterapii jest potrzebnych, do osiągnięcia zadowalającego efektu. Jednak najistotniejsze jest to, że  karboksyterapia przy tak szerokim spektrum zastosowań jest wybitnie skutecznym zabiegiem o ile oczywiście wykonuje się go na certyfikowanym urządzeniu medycznym oraz certyfikowanym gazie medycznym jak ma to miejsce w Solange Beauty&SPA.

Karboksyterapia - na czym polega?

Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu oraz składników odżywczych do leczonego obszaru. Poprawia również mikrokrążenie i wpływa na odnowę komórek.Odpowiedzią skóry na iniekcję dwutlenkiem węgla jest reakcja zapalna, prowadząca do zwiększonej stymulacji produkcji kolagenu. Kilka miesięcy później rozpoczyna się „remodeling” skóry, wraz z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry. Wszystkie zabiegi wyszczuplające przeprowadzane w naszych salonach w Poznaniu, odbywają się przy użyciu nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych urządzeń.

IMG 2406

Porady


Więcej
798 341 341
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ

Skontaktuj się z Nami!
SALON ZŁOTOWSKA
wyślij zapytanie

Skontaktuj się z Nami!
SALON LITERACKA
wyślij zapytanie