PH Formula - 7 powodów dla których warto stosować kwasy nowej generacji


Wszystkie produkty PH Formula zawierają unikalny kompleks PH-DVC, który jest nośnikiem substancji aktywnych, pozwalając im na uwalnianie się w precyzyjnie wybranym miejscu w skórze właściwej.  Mówiąc prościej są to kompleksowe witaminy do twarzy, które widocznie poprawiają wygląd naszej skóry, już po pierwszym zabiegu.

PH Formula - 7 powodów dla których warto stosować kwasy nowej generacji #1

PH Formula - eksofoliacja nowej generacji

1. Zabieg można dostosować do indywidualnych potrzeb - każdy z wariantów gwarantuje maksymalną efektywność, dzięki innowacyjnej formule. Każdy peeling PH Formula zawiera unikalny kompleks PH-DVC, który jest nośnikiem substancji aktywnych, pozwalając im na uwalnianie się w precyzyjnie wybranym miejscu w skórze właściwej.

2. Odmłodzenie skóry - inaczej resurfacing, obejmuje przebudowę zarówno powierzchniowych jak i głębokich warstw skóry. Witaminy podawane do twarzy silnie stymulują pobudzenie odnowy komórkowej oraz szybką regenerację skóry. 

3. Walka z trądzikiem - intensywna redukcja zmian trądzikowych dzięki regulacji pracy gruczołów łojowych, zwężaniu ujść porów skóry, oraz wyciszaniu stanów zapalnych, ponadto redukcji blizn i przebarwień po trądzikowych.

4. Uporczywe "świecenie się" skóry twarzy - dzięki idealnie dobranej kompozycji kwasów witamin do twarzy jesteśmy w stanie uzyskać równowagę pomiędzy ilością produkowanego sebum a odpowiednim nawilżeniem skóry. 

PH Formula - 7 powodów dla których warto stosować kwasy nowej generacji #2

5. Nawracające przebarwienia - dzięki niebywałym właściwościom kwasu fitowego zabiegi znacznie redukują istniejące już plamy po słoneczne oraz po zapalne. Wstrzymuje powstawanie nowych przebarwień i jednocześnie nadaje skórze zdrowego wyglądu i jednolitego koloru. Peeling Formula PH świetnie sprawdza się w zmianie odcienia skóry zmęczonej i ziemistej.

6. Rozszerzone naczynka i rumień - PH Formula jako jedna z niewielu linii dermokosmetyków na rynku skutecznie uporała się z problemem skóry naczynkowej oraz atopowej. Ponadto niesamowicie wpływa na dolegliwości związane z trądzikiem różowatym. Uszczelnia a jednocześnie uelastycznia naczynia krwionośne dzięki przebudowie włókien kolagenowych. W wyniku działania kwasu następuje widoczna redukcja poszerzonych naczynek.

7. Brak dolegliwości po zastosowaniu - jako jedna z nielicznych linii dermokosmetyków o tak skutecznym działaniu PH Formula nie wywołuje drastycznych skutków ubocznych związanych z zastosowaniem dotychczasowych znanych technologii kosmetycznych. Zabieg jest szybki a dyskomfort podczas zabiegu znikomy. Złuszczanie naskórka jest widoczne jako tak zwane rolowanie się naskórka pod palcami, widoczne np. podczas wycierania twarzy ręcznikiem po kąpieli, nawilżając odpowiednio skórę jesteśmy w stanie zredukować je do minimum.

798 065 065
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ

Skontaktuj się z Nami!
SALON ZŁOTOWSKA
wyślij zapytanie

Skontaktuj się z Nami!
SALON LITERACKA
wyślij zapytanie