Porady


Stres - jak sobie z nim radzić?

Zwłaszcza w okresie jesiennym i zimowym jesteśmy podatni na działanie stresu - co możemy zrobić? Jak możemy przeciwdziałać by mieć pozytywne nastawienie do świata i ludzi?

Więcej

Dlaczego nawilżenie i odżywienie skóry w salonie kosmetycznym zawsze będzie bardziej efektywne od pielęgnacji domowej?

 Skóra to największy organ, który pełni jedną z najważniejszych funkcji w naszym organizmie. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona przed wnikaniem wszelkich substancji oraz drobnoustrojów ze środowiska zewnętrznego. Jest to zjawisko ogromnie ważne jednak w pielęgnacji utrudnia nam zadanie bowiem skóra skutecznie hamuje wnikanie substancji dobroczynnych, tak samo skutecznie jak i tych szkodliwych. 

Więcej

Ścieranie zębów podczas snu

Wiele osób w tych szybkich czasach spotyka się z problemem zjadania zębów w wyniku sennego zgrzytania. W trakcie snu następuje spontaniczny i nie odczuwalny ściskoszczęk prowadzący do zgrzytanie zębami. Jest to bardzo powszechne zjawisko. Zęby ulegają autodestrukcji. Jak temu zaradzić?

Więcej

Co warto wiedzieć o makijażu permanentnym?

Współczesna kosmetologia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Piękna zdrowa skóra i nieskazitelna uroda to także dobrze wykonany makijaż twarzy. Współczesna kobieta to kobieta zadbana i jednocześnie zabiegana. Jak więc połączyć te dwa elementy? Makijaż permanentny to komfort i wygoda, na którą zasługujesz. Wyobraź sobie ile czasu zaoszczędzisz rano przed rozpoczęciem dnia i wieczorem gdy będziesz szła spać. Twój makijaż zawsze będzie perfekcyjnie podkreślał Twe piękno. Najczęściej stosowane są trzy rodzaje tego zabiegu:

  • makijaż permanentny brwi, 
  • makijaż permanentny oczu, 
  • makijaż permanentny ust.

 

Więcej

PH Formula - 7 powodów dla których warto stosować kwasy nowej generacji

Wszystkie produkty PH Formula zawierają unikalny kompleks PH-DVC, który jest nośnikiem substancji aktywnych, pozwalając im na uwalnianie się w precyzyjnie wybranym miejscu w skórze właściwej.  Mówiąc prościej są to kompleksowe witaminy do twarzy, które widocznie poprawiają wygląd naszej skóry, już po pierwszym zabiegu.

Więcej

Na co warto zwrócić uwagę wybierając salon kosmetyczny?

Czym cechuje się profesjonalny salon spa? My to wiemy. Salony Solange Beauty&SPA w Poznaniu wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta i fachowe doradztwo przed wykonaniem każdego zabiegu. Prawidłowa diagnoza stanu skóry twarzy i ciała jest podstawą do prawidłowego doboru zabiegów. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas wizyty w salonie kosmetycznym, szczególnie jeśli wybierasz się tam pierwszy raz. 

Podstawą każdego gabinetu spa jest troska o zdrowie klienta. Ze względu na bezpieczeństwo wykonania wszelkiego rodzaju zabiegów kosmetyczka powinna zadbać o sterylność narzędzi i  sprzętu, które wykorzystywane są w trakcie zabiegu. Zapytaj czy w salonie jest autoklaw. Powinnaś wiedzieć, że odpowiednio wysterylizowane narzędzia są zapakowane w specjalne medi-packi, które utrzymują ich jałowość. Dla ciebie oznacza to bezpieczeństwo.

Więcej

Czym jest manicure hybrydowy i czy jest bezpieczny?

Manicure jest jednym z podstawowych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych.Jego popularność rośnie, a dzięki nowym technologiom jest coraz bardziej trwały. Jednym z najpopularniejszych trendów w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji paznokci jest manicure hybrydowy. Czym jest i czy jest bezpieczny?

Więcej

Wypadanie włosów - co robić?

Zdrowe,grube oraz lśniące włosy należą do atrybutów atrakcyjności. Jednak wypadanie włosów jest coraz częściej obserwowaną dolegliwością, z którą borykają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Łysienie to dla naszych klientów nie tylko problem natury medycznej, ale także estetycznej oraz co za tym idzie staje się źródłem zarówno złego samopoczucia jak i niskiej samooceny. Włosy są ozdobą człowieka, dlatego posiadają znaczenie psychospołeczne. Niestety bardzo często korzystanie z suplementów diety dostępnych w aptekach oraz ze środków pielęgnacyjno-leczniczych, które można nabyć w drogeriach nie daje nam oczekiwanych rezultatów.

Co zatem możemy zrobić, aby przywrócić naszym włosom dawny blask?

Więcej
798 341 341
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ

Skontaktuj się z Nami!
SALON ZŁOTOWSKA
wyślij zapytanie

Skontaktuj się z Nami!
SALON LITERACKA
wyślij zapytanie