Kuracja odchudzająca GO4System


GO4System - Gwarancja odchudzania - to nie tylko gwarancja spadku wagi.  Zmieniamy i dajemy Ci o wiele więcej. 

Po całej kuracji, która trwa do 6 tygodni gwarantujemy Ci zmianę na każdej płaszczyźnie życia. Dodatkowo dajemy Ci 4 tygodnie stabilizacji, ciągłego kontaktu oraz możliwości kontynuacji zabiegów. Zmienimy Twoje samopoczucie, wygląd i wymodelujemy sylwetkę. 

Nasz program to dopiero początek do zmian na lepsze!

89106513 2767049343331748 1151726597460459520 n

Holistyczne podejście

Cały projekt opiera się na współpracy dietetyka, psychologa wraz z naszym wykwalifikowanym zespołem - by w każdej chwili służyć Ci pomocą i wsparciem. W trakcie kuracji przygotowaliśmy dla Ciebie szereg zabiegów - które zagwarantują Ci walkę z niechcianymi centymetrami, ale również poprawią kondycję Twojej skóry, wymodelują sylwetkę. 

 

 

Nasze propozycje zabiegowe:

Masaż modelujący 

jest jedną z najistotniejszych metod masażu. Polega na manualnym rozbijaniu podskórnej tkanki tłuszczowej z jednoczesnym przepychaniem złogów tłuszczowych w kierunku punktów limfatycznych. Owocuje to poprawieniem drożności systemu limfatycznego w naszym organizmie i niesie ze sobą same korzyści.

Slim Body Effect

Polega na skoncentrowaniu trzech innowacyjnych metod wyszczuplających w jednej terapii. Każdy z tych zabiegów odbywa się przy użyciu certyfikowanych medycznie urządzeń. Połączenie wszystkich trzech zabiegów: dermomasażu*, fali uderzeniowej AWT*, karboksyterapii*.

*Każde z tych zabiegów będzie wykorzystywane również osobno. 

 


Dermomasaż

Intensywny masaż modelująco-ujędrniający. Poprzez pobudzenie metabolizmu mamy do czynienia z szybszym spalaniem tkanki tłuszczowej, usuwaniem toksyn i drenażem. W spektakularny sposób poprawia stan skóry zarówno tej z cellulitem jak i wiotkiej.

Fala akustyczna AWT

Intensywny impuls fali uderzeniowej dociera do tkanki podskórnej i skóry właściwej wpływając na wszystkie składowe elementy cellulitu. Fale uderzeniowe zmiękczają tkankę łączną oplatającą guzki cellulitu, dzięki czemu przerośnięte adipocyty ulegają lipolizie. Poprzez pobudzenie naczyń krwionośnych i limfatycznych produkty tego procesu tj. glicerol i wolne kwasy tłuszczowe są szybciej usuwane z organizmu. Wynikiem czego jest widoczne wygładzenie objętej cellulitem skóry.

 

Karboksyterapia

Zabieg z wykorzystaniem „cudownego gazu” przyspiesza przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych, stymuluje skórę do produkcji kolagenu oraz rozpuszcza nagromadzony tłuszcz. Powoduje zmniejszenie liczby komórek tłuszczowych oraz modeluje sylwetkę nadając jej jędrną i gładką skórę.

Maximus 

Kompleksowo oddziały-wuje na organizm. Łączy dwie skuteczne technologie: tripolarną falę radiową (RF) ora innowacyjną aktywację mięśni (DMA). Przy użyciu jednej głowicy, te dwie technologie pracują jednocześnie, tworząc interaktywny efekt, który doprowadza do nieinwazyjnej redukcji tłuszczu, napięcia mięśni i poprawy napięcia skóry. 

Wszystkie te zabiegi będą dobierane przez nasz Zespół indywidualnie do Twoich potrzeb. 

Jesteśmy dla Ciebie otwarci:


ul. Literacka 131, tel: 798 065 065

 

Zapraszamy!

Porady


Więcej
798 065 065
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ

Skontaktuj się z Nami!
SALON ZŁOTOWSKA
wyślij zapytanie

Skontaktuj się z Nami!
SALON LITERACKA
wyślij zapytanie