Zaffiro opinie o zabiegu


Drogie Panie. Z dumą możemy stwierdzić, że Zaffiro Z200 działa. Z natury jesteśmy bardzo ostrożne w doborze urządzeń, którymi posługujemy się na co dzień. Długo trwają u nas testy oraz prowadzone obserwacje zmian po zabiegach. W przypadku Zaffiro Z200 nie mamy wątpliwości o jego skuteczności. To urządzenie medyczne choć bardzo drogie warte jest każdej złotówki. Zakochałyśmy się razem z naszymi klientkami w efektach. Najpiękniejsze jest to, że zabieg przywołuje długotrwały efekt, który wraz z upływem czasu się nasila. Co więcej zaraz po zabiegu nakładamy makijaż i nie ma absolutnie żadnych efektów ubocznych. To nie czary ale po prostu wspaniała technologia. Przekonajcie się same. Zapraszamy i polecamy ten zabieg. Zespół Solange Beauty&SPA.

Zaffiro opinie o zabiegu #1

Zaffiro Termolifting - stop grawitacji

Czego można spodziewać się po zabiegu? Przede wszystkim dzięki działaniu promieniom IR o wyselekcjonowanej długości fali zwiększa się gęstość skóry, co powoduje efekt naciągania, znacząco poprawia  się również elastyczność skóry, gwałatownie wzrasta produkcja nowych włókien kolagenowych odpowiedzialnych za sprężystość skóry. Zmarszczki się wygładzają a bruzdy pozmarszczkowe stają się płytsze. W odczuciu po zabiegowym skóra twarzy jest bardziej przylegająca, nie mamy poczucia zwisania czy też nadmiernego fałdowania.

Zaffiro opinie o zabiegu #2

Bingo

"Niesamowite uczucie. Byłam już na wielu zabiegach mających poprawić mój wygląd. Niestety nie wszystkie spełniały oczekiwania. No ale kto nie próbuje ten dobrze nie trafi. A tu proszę bardzo - BINGO. Jestem zafascynowana, koleżanki pytają, u którego chirurga robiłam operację i kiedy? Ha ha ha właśnie, że u żadnego. Polecam bo efekt jest więcej niż zauważalny. Dziękuję Pani Ado. Świetna robota"

Kasia N.

Zaffiro - Skuteczny Termoliting


"Ostatecznie przekonałam się do tego zabiegu. Jestem po pełnej serii i przyznaję, że warto było. Zniknęły pierwsze oznaki starzenia. Mój zegar biologiczny cofnął się o dobre 4 lata. Sprawdzałam na zdjęciach"

Joanna L.

 

"Zaffiro - termolifting. Jestem jedną z pierwszych klientek, która w salonie Solange Beauty&SPA skorzystała z tego zabiegu. Czerwone światełko, ciepło, miło. Efekt bardzo dobry. Minęło już kilka miesięcy a ja jestem po prostu zadowolona"

Beata D.

11A9757

"Po pierwszym zabiegu poczułam, olbrzymie napięcie skóry na twarzy. Uczucie niesamowite. Gdy Pani Jagoda pokazała mi w lusterku zrobioną jedną połowę twarzy trochę się wystraszyłam, że tak zostanie. Po zabiegu na szczęście się wyrównało - i to jeszcze jak? Niesamowity efekt. Wreszcie poczułam, że żyję w 21 wieku. Jak na razie efekt się utrzymuje. Moja przyjaciółka ciągle nie wierzy - a ja słodką tajemnicę Zaffiro zachowałam dla siebie. Tak więc Pani Jagódko do zobaczenia na następnym terminie"

Beata K.

W końcu dałam się namówić

"Trochę mi to zajęło, młoda dziewczyna opowiada o efektach. Myślę sobie a co ona może wiedzieć? Przy moim młodym wieku 54 lat to raczej ja mogłabym jej coś opowiedzieć. W końcu zebrałam się w sobie i pomyślałam - dobra zobaczymy. No i zobaczyłam - raczej widzę codziennie. Myślałam, że efekt będzie jeszcze większy. No ale ja już tak mam. W sumie wypłyciły mi się zmarszczki, a skóra na twarzy jest jakby naciągnięta, napięta. Bez słowa skargi zapisałam się na kolejny termin. Szkoda, że muszę czekać jeszcze 4 tygodnie. Jestem sceptyczna z natury ale w tym przypadku warto było. Nawet mój mąż zauważył - a to wielki sukces."

Anna S.

Zaffiro z 200 YouTube Google Chrome 19.12.2017 160244.bmp
798 065 065
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ

Skontaktuj się z Nami!
SALON ZŁOTOWSKA
wyślij zapytanie

Skontaktuj się z Nami!
SALON LITERACKA
wyślij zapytanie