Dlaczego nawilżenie i odżywienie skóry w salonie kosmetycznym zawsze będzie bardziej efektywne od pielęgnacji domowej?


 Skóra to największy organ, który pełni jedną z najważniejszych funkcji w naszym organizmie. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona przed wnikaniem wszelkich substancji oraz drobnoustrojów ze środowiska zewnętrznego. Jest to zjawisko ogromnie ważne jednak w pielęgnacji utrudnia nam zadanie bowiem skóra skutecznie hamuje wnikanie substancji dobroczynnych, tak samo skutecznie jak i tych szkodliwych. 

Podczas pielęgnacji gabinetowej zawsze staramy się użyć jakiejś siły fizycznej bądź substancji chemicznej, aby na czas zabiegu zdezorganizować barierę ochronną skóry. 

Dlaczego nawilżenie i odżywienie skóry w salonie kosmetycznym zawsze będzie bardziej efektywne od pielęgnacji domowej?  #2

Najbardziej skuteczne okazują się prąd, ultradźwięki, kwasy oraz mechaniczne złuszczenie warstwy rogowej naskórka.

Polecane zabiegi wykazujące niesamowitą skuteczność to między innymi Dermation lub Geneo. Podczas pierwszego z wymienionych zabiegów wykorzystuje się elektroporację, która umożliwia nam wtłoczenie wgłąb skóry właściwej aż 70ml serum dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Natomiast drugi z zabiegów działa intensywnie złuszczająco, dotleniająco oraz odżywczo, gwarantuje niesamowite efekty przy zachowaniu maksymalnej higieny.  

798 065 065
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ

Skontaktuj się z Nami!
SALON ZŁOTOWSKA
wyślij zapytanie

Skontaktuj się z Nami!
SALON LITERACKA
wyślij zapytanie