Na co warto zwrócić uwagę wybierając salon kosmetyczny?


Czym cechuje się profesjonalny salon spa? My to wiemy. Salony Solange Beauty&SPA w Poznaniu wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta i fachowe doradztwo przed wykonaniem każdego zabiegu. Prawidłowa diagnoza stanu skóry twarzy i ciała jest podstawą do prawidłowego doboru zabiegów. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas wizyty w salonie kosmetycznym, szczególnie jeśli wybierasz się tam pierwszy raz. 

Podstawą każdego gabinetu spa jest troska o zdrowie klienta. Ze względu na bezpieczeństwo wykonania wszelkiego rodzaju zabiegów kosmetyczka powinna zadbać o sterylność narzędzi i  sprzętu, które wykorzystywane są w trakcie zabiegu. Zapytaj czy w salonie jest autoklaw. Powinnaś wiedzieć, że odpowiednio wysterylizowane narzędzia są zapakowane w specjalne medi-packi, które utrzymują ich jałowość. Dla ciebie oznacza to bezpieczeństwo.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając salon kosmetyczny? #1

Odwiedzając spa w Poznaniu, czy innym mieście, sprawdźmy, czy narzędzia, które nie podlegają sterylizacji są jednorazowe i dedykowane wyłącznie Twojemu zabiegowi. Zdrowie jest najważniejsze.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając salon kosmetyczny? #2

Zaufaj najlepszym - salon spa w Poznaniu

Zwróć uwagę na kosmetyki na których pracuje salon. Zapytaj kosmetyczkę czy kosmetyki, które ma zamiar zastosować są jak najbardziej naturalne, bez zbędnych barwników i konserwantów. Wtedy masz pewność, że Twoja skóra otrzyma maksymalną dawkę korzyści przy minimalnym ryzyku podrażnień i reakcji uczuleniowych.

Skład preparatów które są podawane na skórę i pod skórę ma szczególne znaczenie przy zabiegach na twarz, dłonie i całe ciało.  Jeśli terapii poddawana jest nasza sylwetka np. chcemy ją wymodelować lub wyszczuplić, dowiedzmy się, czy używane kosmetyki nie będę powodować efektów ubocznych oraz czy nie występują żadne przeciwwskazania. 

Jeśli wybierasz zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem maszyn to wybrany salon spa powinien korzystać z  urządzeń certyfikowanych. Jest to ważne dla Twojego bezpieczeństwa, ponieważ urządzenia te są odpowiednio medycznie przebadane, a ich parametry działania są stabilne. 

Chcesz mieć pewność bezpiecznego i skutecznego zabiegu? Odwiedź nasz salon spa w Poznaniu i oddaj się w ręce profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą jak zadbać o kondycję twego ciała.

798 065 065
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ

Skontaktuj się z Nami!
SALON ZŁOTOWSKA
wyślij zapytanie

Skontaktuj się z Nami!
SALON LITERACKA
wyślij zapytanie