Zaffiro Z 200- najczęściej zadawane pytania.


Co to w ogóle jest za zabieg?

Zabiegi z wykorzystaniem Zaffiro Z 200 to nic innego jak silny lifting, przeprowadzany za pomocą szafirowej głowicy emitującej podczerwień. Wytwarza ona temperaturę 65oC, która natychmiastowo obkurcza włókna kolagenowe skóry właściwej, a także stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu.

Zaffiro Z 200- najczęściej zadawane pytania. #1

Kiedy można spodziewać się efektów?

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest już widocznie bardziej napięta, tak więc pierwsze efekty obserwujemy bezpośrednio po zakończeniu zabiegu, co jednak w zaffiro lubimy najbardziej efekty potęgują się od około miesiąca po wykonanym zabiegu, a skóra przebudowuje się do około trzech miesięcy po wykonaniu zabiegu.

Zaffiro Z 200- najczęściej zadawane pytania. #2

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegach?

  • Silnego zagęszczenia skóry
  • Poprawy owalu twarzy
  • Podniesienia opadających policzków
  • Spłycenia bruzd wargowo-nosowych
  • Wygładzenia zmarszczek
  • Zwiększenia napięcia i elastyczności skóry
  • Obkurczenia skóry na brzuchu u kobiet po porodzie
  • Zmniejszenie wiotkości skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz obszarze nad kolanami
  • Poprawy wyglądu opadających z wiekiem piersi

Czy jeden zabieg wystarczy?


Odpowiedź na to pytanie kryje się oczywiście w stanie naszej skóry. Jeśli skóra dopiero zaczyna tracić jędrność i dość szybko zdecydujemy się na zabieg- jeden zabieg może przynieść efekty, które będą bardzo zadowalające. Jeśli jednak skóra w znacznym stopniu utraciła elastyczność, owal twarzy znacznie „opadł” należy wykonać serię zabiegów, z reguły 4-6 w serii. Zabieg wykonujemy raz w miesiącu.

Czy w trakcie kuracji Zaffiro można wykonywać inne zabiegi?

Jak najbardziej. Zaffiro nie jest przeciwwskazaniem do wykonania żadnego z zabiegów pielęgnacyjnych. Pomiędzy zabiegami Zaffiro wręcz wskazane jest aby zadbać o nawilżenie i odżywienie skóry, tak aby miała idealne warunki do produkcji kolagenu, zainicjowanej podczas termoliftingu. 

Czy po zabiegu jest się zaczerwienionym?


Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się delikatne, miejscowe zaróżowienie, które bardzo szybko znika. Z reguły jednak skóra jest wyciszona dzięki zastosowaniu technologii chłodzenia kontaktowego w głowicy szafirowej oraz żelowi ochronnemu na bazie kwasu hialuronowego. 

 

Czy można wykonać zabieg jeśli ma się skórę naczyniową?

Zdecydowanie tak. W przypadku zabiegu Zaffiro, nie przegrzewamy długotrwale skóry, tylko wysyłamy bardzo krótkie impulsy intensywnego ciepła. Naczynia krwionośne zabudowane są głównie z kolagenu. Obkurczając włókna kolagenowe wpływamy również pozytywnie na wzmocnienie ścian włosowatych naczyń krwionośnych. 

 

Czy po zabiegu można się pomalować?


Tak, w trakcie zabiegu nie zaruszamy ciągłości naskórka, nie ma przeciwwskazań, aby w dzień w którym mamy wykonywany zabieg wykonać makijaż. 

Czy zabieg jest bolesny?

Zdecydowanie nie. Podczas zabiegu odczuwamy głównie zimno za sprawą wcześniej wspomnianego chłodzenia kontaktowego oraz impulsy intensywnego ciepła, które nie są bolesne. Podczas zabiegu niezbędna jest komunikacja kosmetologa z osobą mającą wykonywany zabieg w celu dopasowania optymalnych parametrów zabiegowych indywidualnie dla każdego przypadku. 

798 065 065
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ

Skontaktuj się z Nami!
SALON ZŁOTOWSKA
wyślij zapytanie

Skontaktuj się z Nami!
SALON LITERACKA
wyślij zapytanie